KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15111012
nr 1511 1012
1800-tal, Kvinna, Signerad Gordon -Paris. Olja på duk, 78x58 cm, yttermått inklusive ram: 93x73 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:33:52
2.000 kr
3.000 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
4.000 kr
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
- Klassiska
12 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska